Громадська спілка "Асоціація користувачів водомереж"

Олексій Кузьменков: "Ситуація на контролі у голови Держводагентства" 

Для миколаївських аграріїв зрошувальний сезон 2020 року може завершитися вже на початку серпня, що призведе до катастрофічних втрат врожаю в наступному році, адже, посів озимих буде проходити не за технологією.

Нещодавно водокористувачі Управління каналів річки Інгулець об’єдналися в громадську спілку «Асоціація користувачів водомереж», яка сьогодні б’є на сполох та намагається донести до чиновників різних рівнів інформацію, про те що із припиненням промивки річки Інгулець завчасно завершиться зрошувальний сезон. Все це призведе до мільйонних збитків та недоотримання податків в бюджети різних рівнів.

Для того, щоб продовжити зрошувальний сезон 2020 року до середини вересня потрібно ще близько 10-12 млн. грн. Наради, круглі столи, звернення до голови облдержадміністрації та профільних міністерств – це лише невеликий перелік того, що за 2 останні місяці зробили представники асоціації, аби звернути увагу чиновників на дану проблему.

22 липня члени асоціації зустрілися із першим заступником голови Держводагентства України Олексієм Кузьменковим та заручилися його підтримкою у вирішенні ряда проблемних питань, в тому числі, щодо продовження зрошувального сезону 2020 року.

Детальніше у відео: Зустріч представників асоціації з Олексієм Кузьменковим - першим заступником голови Держводагентства України