Протипожежні тренування

В рамках підготовки Управління каналів річки Інгулець до роботи в зимовий період 2021-2022 років на території майнового комплексу промислової бази (РММ) 18 листопада 2021 року були проведені планові спеціальні об’єктові тренування з питань цивільного захисту та пожежної безпеки. Зазначимо, що дане підприємство входить до спеціалізованої інженерної служби у складі сил цивільного захисту Снігурівської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи.

Ефективність дій працівників з упровадження заходів мінімізації наслідків надзвичайної ситуації на об’єкті до моменту прибуття професійних служб порятунку в пряму залежить від рівня готовності до реалізації планів реагування на надзвичайні ситуації.

Через імітаційне моделювання елементів обстановки за надзвичайних ситуацій персоналом майнового комплексу промислової бази УКРІ і рятувальниками Снігурівської ДПРЧ 24 (державної пожежно-рятувальної частини) проведено практичне відпрацювання завдань передбачених планами цивільного захисту та проробка алгоритму організованих дій в умовах, наближених до реальних.

Начальник ДПРЧ 24 Бєлєй С.О. провів з персоналом РММ інструктаж щодо дотримання заходів безпеки під час проведення ліквідації надзвичайної ситуаці