"Відкритий канал": нарада по підготовці до обговорення 

Кожного року зрошувальний сезон для водокористувачів Управління каналів річки Інгулець залежить від двох основних процесів – це скид шахтних вод гірничорудних підприємств з балки Свистунова та промивка річки Інгулець, що мають чіткий Регламент, в якому прописані терміни та кількість кубометрів води, що необхідні для забезпечення комплексного процесу.

Минулого року за ініціативи УКРІ вперше була запроваджена практика публічного обговорення Регламенту промивки річки Інгулець. Цього року Управління каналів річки Інгулець спільно з Громадською спілкою «Асоціація користувачів водомереж» та товаровиробниками Миколаївської області на початку жовтня готуються до широкого обговорення Регламенту промивки на наступний рік.

Саме тому, була проведена попередня нарада, на якій начальник УКРІ Тарас Кот зазначив про закінчення подачі дніпровської води каналом Дніпро -Інгулець для промивання та екологічного оздоровлення р. Інгулець. За його словами, закінчення поливного сезону в поточному році, орієнтовно, припадає на 10 жовтня.

Детальніше дивіться у відео https://www.facebook.com/UKRI2019/videos/620232548664414